Płatność kartą

Płatność kartą za przesyłki pobraniowe w DPD

Miło nam poinformować, że jako pierwsza firma kurierska w Polsce udostępniliśmy możliwość płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe. Usługa ta jest dostępna na terenie całego kraju.

Płatność kartą - zobacz film

Odbiorca przesyłki sam może zdecydować, w jaki sposób zapłaci za przesyłkę pobraniową, ponieważ ma wybór między dwiema możliwościami – płatności gotówką lub płatności kartą. Dzięki temu zakupy w e-sklepach stały się dużo wygodniejsze.

Usługa jest dostępna u tych klientów DPD, którzy mają aktywną usługę płatności kartą za przesyłki doręczane za pobraniem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach płatności kartą skontaktuj się z nami pod adresem system_cc@dpd.com.pl.

Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom możliwość płatności kartą za Twoje przesyłki – wypełnij poniższy formularz!

Polityka prywatności

DPD Polska przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności i ochrony danych osobowych. Dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w zakresie, w jakim DPD Polska posiada podstawę prawną ich przetwarzania.

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dostosowaliśmy do wymogów RODO obowiązujące w DPD Polska dokumenty regulujące warunki świadczenia usług oraz politykę prywatności, określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych przy korzystaniu z serwisów i aplikacji DPD Polska.

Wszystkie informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce „Polityka Prywatności”.

Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w DPD Polska sprawuje Inspektor Ochrony Danych.