Your delivery experts.

landing_page.html.twig

- 3zoneslayout3.html.twig

-- efaktura.html.twig

e-faktura – wybierz wygodę

Chcesz mieć pewność że zawsze otrzymasz swoją fakturę na czas, bez względu na to gdzie jesteś ? Jeśli cenisz sobie wygodę i nie kolekcjonujesz makulatury, zamów elektroniczną fakturę.

Formularz e-faktura

Zgoda na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej.

Jeśli preferują Państwo otrzymywać od DPD Polska faktury w formie elektronicznej, prosimy o skorzystanie z niniejszego formularza.

nr nabywcy
* Pola wymagane

Polityka prywatności

DPD Polska przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności i ochrony danych osobowych. Dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w zakresie, w jakim DPD Polska posiada podstawę prawną ich przetwarzania.

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dostosowaliśmy do wymogów RODO obowiązujące w DPD Polska dokumenty regulujące warunki świadczenia usług oraz politykę prywatności, określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych przy korzystaniu z serwisów i aplikacji DPD Polska.

Wszystkie informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce „Polityka Prywatności”.

Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w DPD Polska sprawuje Inspektor Ochrony Danych.