Your delivery experts.

landing_page.html.twig

- 3zoneslayout3.html.twig

Aktualności

Towary zabronione i objęte restrykcjami

Przypominamy, że DPD Polska nie przyjmuje do przewozu żadnych produktów pirotechnicznych, w tym sztucznych ogni, ani żadnych innych produktów znajdujących się na liście towarów wyłączonych z przewozu DPD Polska. Nadanie tego typu przesyłek do przewozu stanowi istotne naruszenie warunków przewozu, co obwarowane jest surową odpowiedzialnością.

Aktualna lista towarów zabronionych i objętych restrykcjami znajduje się pod adresem: Towary zabronione i objęte restrykcjami

Tryb pracy DPD Polska w listopadzie i grudniu

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się uroczystościami Wszystkich Świętych, Świętem Niepodległości, Bożym Narodzeniem oraz Nowym Rokiem, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

31 października (czwartek) - paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w poniedziałek 4 listopada - z wyjątkiem paczek z zastrzeżeniem dostawy na sobotę 2 listopada.

1 listopada (Dzień Zmarłych - piątek) - jest dniem wolnym od pracy

8/9 listopada (piątek / sobota)- paczki nadane w te dni będą w doręczeniu we wtorek 12 listopada

11 listopada (Święto Niepodległości - poniedziałek)jest dniem wolnym od pracy

24 grudnia (wtorek) - doręczenia i odbiory paczek będą się odbywały do godz. 14. Contact Center działa do godz. 14. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu 30 grudnia (poniedziałek) - z wyjątkiem paczek z zastrzeżeniem dostawy na sobotę 28 grudnia.

25/26 grudnia (Święto Bożego Narodzenia - środa / czwartek) - są dniami wolnymi od pracy

31 grudnia (wtorek) - doręczenia i odbiory paczek będą się odbywały do godz. 14. Contact Center działa do godz. 14. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu 3 stycznia (piątek).

Przygotowania do Brexitu - wrzesień 2019

Przypominamy, że po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię nastąpią zmiany w procedowaniu przesyłek wysyłanych do i z Wielkiej Brytanii.

DPDgroup jest przygotowana na różne scenariusze i modele późniejszego partnerstwa Wielkiej Brytanii i UE. Klientom przypominamy jednak o konieczności przeanalizowania warunków handlowych z kontrahentami z uwzględnieniem zmian w procedurach celnych oraz nowych kosztów transportu pomiędzy Wielką Brytanią a Unią Europejską. Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia DPD, która wdrożyła już odpowiednie procedury i uzyskała niezbędne certyfikaty.

Zwracamy uwagę na konieczność wprowadzenia w aplikacjach wysyłkowych dodatkowych danych, w tym: adresu email i numeru telefonu Odbiorcy, opisu towaru w języku polskim i angielskim, wartości towaru, kraju pochodzenia, kodu taryfy celnej, adresu oraz numeru EORI nadawcy w Unii Europejskiej i/lub Wielkiej Brytanii oraz dołączenie faktury handlowej lub faktury pro forma. Odpowiednie moduły zostaną udostępnione w naszych systemach w okresie bezpośrednio poprzedzającym BREXIT.

W przypadku, gdy Wielka Brytania opuści UE bez umowy, do paczek wysyłanych do Wielkiej Brytanii konieczna będzie odprawa celna (moduł do odprawy celnej zostanie w odpowiednim czasie udostępniony w naszych aplikacjach). Odprawa eksportowa z Polski do Wielkiej Brytanii wymaga dodatkowo upoważnienia dla agencji celnej DPD Holandia. Odpowiedni wzór dokumentu będzie udostępniony na naszych stronach internetowych w najbliższym czasie.

W przypadku konieczności odprawy celnej do każdej paczki należy dołączyć dokumenty potwierdzające wartość eksportowanych towarów w formie papierowej. Faktura powinna być umieszczona na opakowaniu paczki tak, aby w razie konieczności była ona łatwo dostępna dla służb celnych. Skan faktury powinien zostać załączony w elektronicznym formularzu „Odprawa celna” udostępnionym w aplikacjach, w których tworzą Państwo przesyłki.

Zgodnie z wymogami HM Revenue & Customs (HMRC) wysyłający paczki do Wielkiej Brytanii o wartości poniżej 135 GBP będzie musiał uzyskać numer Import Vat Number (numer będzie dostępny w portalu https://www.gov.uk/guidance/register-for-import-vat-on-parcels-you-sell-to-uk-buyers )

Zwracamy uwagę, że w przypadku braku danych przesyłka zostanie wstrzymana i zwrócona (za przekazanie kompletnych danych odpowiada nadawca).

Ponadto informujemy, że po BREXIT niedostępne będą następujące usługi:

 • doręczenia przesyłek nadanych w Polsce do punktów Pickup w Wielkiej Brytanii
 • nadanie przesyłki do/z Wielkiej Brytanii za gotówkę oraz przez https://www.dpdpickup.pl/Wycen-i-nadaj-Online
 • odbiór paczek z Wielkiej Brytanii na zlecenie klienta DPD Polska . 
 • wyłączenie z serwisu drogowego wysp Guernsey, Jersey i Man.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Państwa opiekunem handlowym.

Utrudnienia związane z wizytą prezydenta USA Donalda Trumpa 31.08-02.09

Uprzejmie informujemy, że od soboty 31 sierpnia do poniedziałku 2 września w Warszawie będzie przebywał prezydent USA, Donald Trump. Oznacza to, że w ścisłym centrum Warszawy oraz na trasach przejazdu prezydenckiej kolumny, a także w promieniu 50 metrów od nich będą obowiązywały zakazy zatrzymywania się, parkowania. W godzinach poprzedzających przejazd ulice te będą zamykane.

Większość zmian nastąpi w sobotę i niedzielę, ale także w poniedziałek 2 września. Spodziewamy się, że rejony wokół wymienionych niżej ulic będą poddane ograniczeniom komunikacyjnym (w tym zakazowi postoju i zatrzymywania się) co najmniej już od piątku. Zmiany te mogą spowodować chwilowe zmniejszenie płynności obsługi kurierskiej w rejonach objętych tymczasową organizacją ruchu związaną z wizytą prezydenta Trumpa.

Newralgiczne punkty na planie miasta – wstępna informacja:

 • okolice hoteli Marriott w Alejach Jerozolimskich i Intercontinental przy Emilii Plater
 • przejazdy od ww. hoteli Alejami Jerozolimskimi, Marszałkowską i Królewską do Placu Piłsudskiego, Placu Teatralnego i Pałacu Prezydenckiego, a także Alejami Ujazdowskimi do Kancelarii Premiera
 • przejazd z lotniska Okęcie ulicą Żwirki i Wigury, Raszyńską i Jerozolimskimi do hotelu Marriott i Intercontinental w sobotę 31.08 oraz w kierunku odwrotnym w poniedziałek 2.09

DPD Strefa Paczki włączona w struktury DPD Polska Sp. z o.o.

30 kwietnia 2019 r. nastąpiło połączenie prawne spółek DPD Strefa Paczki oraz DPD Polska sp. z o.o. Działanie to ma na celu przyspieszenie rozwoju grupy kapitałowej DPD Polska.

Spółka DPD Strefa Paczki należąca do grupy kapitałowej DPD Polska sp. z o.o. była dotychczasowym operatorem sieci punktów nadań i odbiorów DPD Pickup. Celem połączenia jest ujednolicenie procedur i systemów operacyjnych, wdrożenie nowych narzędzi IT usprawniających nadania i płatności w sieci Pickup, a także usprawnienie procesów obsługi klienta.

Zgodnie z art. 492 § 1 ust. 1 Kodeksu spółek handlowych, nastąpiło przeniesienie całego majątku DPD Strefa Paczki na spółkę DPD Polska sp. z o.o. jako spółki przejmującej. Z chwilą wpisu połączenia do rejestru, DPD Polska sp. z o.o., wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej i jest następcą prawnym i kontynuatorem działalności, praw i zobowiązań firmy DPD Strefa Paczki. Wszelkie umowy zawarte przez DPD Strefa Paczki pozostają w mocy, a ich stroną staje się DPD Polska sp. z o.o.

Sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup powstała w listopadzie 2016 roku w wyniku włączenia sieci DPD Strefa Paczki do międzynarodowej struktury Pickup. Dziś liczy ona ponad 42 tys. punktów zlokalizowanych w 26 krajach Europy. W Polsce na sieć DPD Pickup składa się obecnie 2,2 tys. placówek i jest ona stale rozwijana.

Utrudnienia związane ze szczytem klimatycznym w Katowicach

Informujemy, że w związku ze zbliżającym się Szczytem Klimatycznym w Katowicach do 17 grudnia planowane są utrudnienia w ruchu kołowym, co może mieć wpływ na przebieg obsługi kurierskiej. Pragniemy zapewnić, że DPD Polska już teraz podejmuje działania mające na celu zmniejszenie ryzyka niedogodności wynikających w tym okresie z przyczyn od DPD Polska niezależnych.

Do 17 grudnia spodziewamy się utrudnień z doręczeniem i odbiorem przesyłek na terenie aglomeracji katowickiej, w szczególności w obszarze wymienionych poniżej ulic:

Doręczenia i odbiory

 • ul. Korfantego 35 – Spodek – 40-160
 • ul. Dobrowolskiego – Muzeum Śląskie, NOSPR – 40-205
 • ul. Roździeńskiego 1 – Biurowiec KTW 40-202
 • ul. Olimpijska 40-166
 • ul. Korfantego do Słonecznej Pętli 40-160
 • ul. Ścigały 40-208 
 • ul. Kopalniana 40-205
 • Rondo Ziętka 40-121

Bloki mieszkalne w okolicy:

 • ul. Ordona 40-164
 • ul. Markiefki 40-211, 40-212, 40-213
 • ul. Żogały 40-212
 • ul. Katowicka 40-165; 40-173; 40-174
 • ul. Nadgórników 40-206
 • ul. Sztygarska 40-213

Utrudnienia mogą pojawić się także w innych rejonach, o czym będziemy starać się informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej. Szczegóły (wyłączenia pasów/ulic i inne) dostępne są pod poniższym linkiem:

http://www.slaska.policja.gov.pl/kat/cop24/244627,Zmiany-w-organizacji-ruchu-COP24.html 

W przypadku braku możliwości płynnego poruszania się po mieście DPD Polska będzie prowadziła w tym okresie dystrybucję paczek z punktu DPD znajdującego się na ul. Kotlarza 12

Tryb pracy DPD Polska w najbliższych dniach

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się długim weekendem, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

 • 30 maja (środa) pracujemy normalnie. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w piątek 1 czerwca.
 • 31 maja (czwartek - Boże Ciało) dzień wolny od pracy - oddziały, sortownie, Contact Center nie pracują.
 • 1 czerwca (piątek) pracujemy normalnie, paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w poniedziałek 4 czerwca (paczki z usługą doręczenia w sobotę będą w doręczeniu zgodnie z dyspozycją - w sobotę 2 czerwca). Contact Center pracuje do godz. 18.00
 • 2 czerwca (sobota) odbiory i doręczenia odbywają się do godz. 14:00 (Contact Center pracuje także do godz. 14:00) Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu 4 czerwca.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Tryb pracy DPD Polska w trakcie zbliżających się świąt

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

 • 30 marca (Wielki Piątek) - doręczenia odbywają się normalnie, nadania będą w doręczeniu 3 kwietnia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu w sobotę 31 marca).
 • 31 marca (Wielka Sobota) - odbiory i doręczenia odbywają się do 14:00. Paczki nadane 31 marca będą w doręczeniu 4 kwietnia.
 • 1-2 kwietnia (Wielkanoc) – nie pracujemy.
 • od 3 kwietnia (poniedziałek) – pracujemy normalnie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Zmiana lokalizacji oddziału Bielsko-Biała

Informujemy, że 10 lutego oddział w Bielsku-Białej zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji.

Nowy adres:

Legionów 260
43-502 Czechowice Dziedzice

W sobotę 10 lutego odbiory i doręczenia będą się odbywać już pod nowym adresem. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do nowego oddziału.

Tryb pracy DPD Polska w trakcie zbliżających się świąt

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz okresem noworocznym (do 8 stycznia włącznie), tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

 • 22 grudnia (piątek) - doręczenia odbywają się normalnie, nadania będą w doręczeniu 27 grudnia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu w sobotę 23 grudnia). Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 19:00.
 • 23 grudnia (sobota) - odbiory i doręczenia odbywają się do 14:00. Paczki nadane 23 grudnia będą w doręczeniu 27 grudnia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 14:00.
 • 24,25,26 grudnia (niedziela, poniedziałek, wtorek) – w Wigilię i Boże Narodzenie nie pracujemy.
 • 27,28 grudnia (środa, czwartek) – odbiory i doręczenia odbywają się normalnie. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 19:00.
 • 29 grudnia (piątek) – odbiory i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 29 grudnia będą w doręczeniu 2 stycznia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu w sobotę 30 grudnia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 19:00.
 • 30 grudnia (sobota) – odbiory i doręczenia odbywają się do 14:00. Paczki nadane 30 grudnia będą w doręczeniu 2 grudnia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 14:00.
 • 31 grudnia, 1 stycznia (niedziela, poniedziałek) (piątek) – dzień wolny od pracy.
 • 2-5 stycznia (wtorek-piątek) – nadania i doręczenia odbywają się normalnie. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 19:00.
 • 6 stycznia (sobota) – dzień wolny od pracy.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Tryb pracy DPD Polska w trakcie Świąt i weekendu majowego

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiejnocy oraz weekendem majowym, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

Święta Wielkiejnocy

 • 14 kwietnia (piątek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 14 kwietnia będą w doręczeniu 18 kwietnia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu 15 kwietnia).
 • 15 kwietnia (sobota) - nadania i doręczenia odbywają się do 14:00, paczki nadane 15 kwietnia będą w doręczeniu 19 kwietnia.
 • 16,17 kwietnia (niedziela - poniedziałek) – Święta, dni wolne od pracy.
 • 18 kwietnia (wtorek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie.

Weekend Majowy

 • 28 kwietnia (piątek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 28 kwietnia będą w doręczeniu 2 maja (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu 29 kwietnia).
 • 29 kwietnia (sobota) - nadania i doręczenia odbywają się do 14:00, paczki nadane 29 kwietnia będą w doręczeniu 4 maja.
 • 30 kwietnia, 1 maja (niedziela - poniedziałek) – dni wolne od pracy.
 • 2 maja (wtorek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 2 maja będą w doręczeniu 4 maja. Contact Center pracuje w godzinach 8:00-18:00
 • 3 maja (środa) – Święto, dzień wolny od pracy.
 • 4,5 maja (czwartek - piątek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 5 maja będą w doręczeniu 8 maja (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu 6 maja).

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Tryb pracy DPD Polska w dniach 23 grudnia - 7 stycznia

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz okresem noworocznym, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

 • 23 grudnia (piątek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 23 grudnia będą w doręczeniu 27 grudnia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu w sobotę 24 grudnia). Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 20:00
 • 24 grudnia (sobota) - nadania i doręczenia odbywają się do 14:00, paczki nadane 24 grudnia będą w doręczeniu 27 grudnia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 14:00
 • 25,26 grudnia (niedziela - poniedziałek) – Święta, dni wolne od pracy.
 • 27,28,29 grudnia (wtorek, środa, czwartek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 20:00
 • 30 grudnia (piątek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 30 grudnia będą w doręczeniu 2 stycznia (paczki z zastrzeżeniem "doręczenie w sobotę" będą w doręczeniu w sobotę 31 grudnia). Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 20:00
 • 31 grudnia (sobota) - nadania i doręczenia do 14:00, paczki nadane 31 grudnia będą w doręczeniu 3 stycznia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 14:00
 • 1 stycznia (niedziela) – Nowy Rok, dzień wolny od pracy.
 • 2,3,4 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 20:00
 • 5 stycznia (czwartek) - nadania i doręczenia odbywają się normalnie, paczki nadane 5 stycznia będą w doręczeniu 9 stycznia, chyba że przesyłka zawiera adnotację "doręczenie w sobotę" i wtedy będzie w doręczeniu w sobotę 7 stycznia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 20:00
 • 6 stycznia (piątek) – Święto Trzech Króli, dzień wolny od pracy
 • 7 stycznia (sobota) - nadania i doręczenia odbywają się do 14:00, paczki nadane 7 stycznia będą w doręczeniu 9 stycznia. Contact Center pracuje w godzinach 8:00 – 14:00

Tryb pracy DPD Polska w dniach 1-11 listopada

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się dniami Wszystkich Świętych (1 listopada) i Święta Niepodległości (11 listopada), tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

1 listopada - Wszystkich Świętych

 • 31.10 (poniedziałek) jest normalnym dniem pracy – odbiory i doręczenia przebiegają standardowo. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w dniu 2.11.2016. Contact Center pracuje do godziny 18.30.
 • 1.11 (wtorek) jest dniem wolnym od pracy, nie pracują oddziały ani Contact Center. Od środy 2.11.2016 DPD Polska pracuje w normalnym trybie.

11 listopada - Święto Niepodległości

 • 10.11 (czwartek) jest normalnym dniem pracy - odbiory i doręczenia przebiegają standardowo. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w dniu 14.11.2016
 • 11.11 (piątek) jest dniem wolnym od pracy, nie pracują oddziały ani Contact Center
 • 12.11 (sobota) odbywają się wyłącznie doręczenia z opłaconą usługą "doręczenie w sobotę". Tego dnia DPD Polska pracuje jak w każdą sobotę. Paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu w dniu 14.11.2016
 • 13.11 (niedziela) jest dniem wolnym od pracy. Od poniedziałku 14.11 DPD Polska pracuje w normalnym trybie.

Tryb pracy DPD Polska w dniach 12-15 sierpnia

Uprzejmie informujemy, że tryb pracy DPD Polska w związku ze zbliżającym się dniem świątecznym 15 sierpnia przedstawia się w następujący sposób.

 • 12 sierpnia (piątek) - paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu 16 sierpnia (za wyjątkiem doręczeń z usługą Sobota)
 • 13 sierpnia (sobota) - paczki nadane tego dnia będą w doręczeniu 16 sierpnia
 • 14 sierpnia (niedziela) - firma nie pracuje.
 • 15 sierpnia (poniedziałek - święto) - firma nie pracuje. Odbiory i doręczenia kurierskie nie odbywają się. Contact Center nie pracuje.

Zmiana lokalizacji recepcji oddziału Warszawa-Mineralna

Uprzejmie informujemy, że w trosce o Państwa komfort zmienia się usytuowanie recepcji dla Klientów (Nadawców i Odbiorców przesyłek) w centrali DPD Polska przy ul. Mineralnej 15. 2 sierpnia 2016 r. recepcja zostanie przeniesiona z obecnej lokalizacji na szczyt budynku znajdujący się na wysokości bramy wjazdowej przy ul. Mineralnej (zgodnie z poniższym schematem i oznaczeniami).

mapka-mineralna

Fałszywe wiadomości e-mail wykorzystujące nazwę DPD Polska

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku otrzymania jakichkolwiek wiadomości e-mail niepochodzących z domeny dpd.com.pl lub bezpośrednio od pracowników DPD Polska. W szczególności prosimy o zwrócenie uwagi na wiadomości zawierające załącznik lub skłaniające do pobrania załącznika, o którego otwarcie proszony jest użytkownik. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Contact Center.

Tryb pracy DPD Polska w okresie świąteczno-noworocznym

Informujemy, że tryb pracy DPD Polska w zbliżającym się okresie świąteczno-noworocznym przedstawia się następująco:

 • 23 grudnia (środa) – odbiory i doręczenia kurierskie odbywają się w normalnym trybie, Contact Center pracuje w godz. 8.00 – 20.00.
 • 24 grudnia czwartek - WIGILIA) – firma funkcjonuje jak w soboty. Odbiory i doręczenia kurierskie jak również nadania i odbiory własne w oddziałach można realizować do godz. 14.00. Paczki nadane w tym dniu zostaną doręczone 28 grudnia. Contact Center pracuje w godz. 8.00 -14.00.
 • 25 i 26 grudnia (piątek i sobota) – firma nie pracuje.
 • 28 grudnia (poniedziałek) – odbiory i doręczenia kurierskie odbywają się w normalnym trybie, Contact Center pracuje w godz. 8.00 – 20.00.
 • 29 grudnia (wtorek) – odbiory i doręczenia kurierskie odbywają się w normalnym trybie, Contact Center pracuje w godz. 8.00 – 20.00.
 • 30 grudnia (środa) – odbiory i doręczenia kurierskie odbywają się w normalnym trybie, Contact Center pracuje w godz. 8.00 – 20.00.
 • 31 grudnia (czwartek – SYLWESTER) - firma funkcjonuje jak w soboty. Odbiory i doręczenia kurierskie jak również nadania i odbiory własne w oddziałach można realizować do godz. 14.00. Paczki nadane w tym dniu zostaną doręczone 4 stycznia. Contact Center pracuje w godz. 8.00 -14.00.
 • 1 stycznia (piątek – NOWY ROK) – firma nie pracuje.
 • 2 stycznia (sobota) - firma nie pracuje.
 • 4 i 5 stycznia (poniedziałek i wtorek) - odbiory i doręczenia kurierskie odbywają się w normalnym trybie, Contact Center pracuje w godz. 8.00 – 20.00. Paczki nadane 5 stycznia zostaną doręczone 7 stycznia.
 • 6 stycznia (środa – ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI) – firma nie pracuje.

15 sierpnia 2015 r.

W związku z tym, że sobota 15 sierpnia 2015 r. jest świętem państwowym ustawowo wolnym od pracy, uprzejmie informujemy, że DPD Polska tego dnia nie pracuje

Opóźnienia w dostawie przesyłek do i z Wielkiej Brytanii i Irlandii

W związku z awariami promów, strajkami związków zawodowych oraz utrudnieniami w korzystaniu z Eurotunnelu łączącego Calais (Francja) z Dover (Wielka Brytania) mogą występować opóźnienia w dostawie przesyłek do i z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Za ewentualne niedogodności przepraszamy.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Piła, Koszalin, Tarnów, Legnica, Warszawa, Rawa Mazowiecka) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 12 czerwca 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Pile, Koszalinie, Tarnowie, Warszawie, Rawie Mazowieckiej i Legnicy zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska.

Uprzejmie informujemy, że w związku z połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 12 czerwca 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Pile, Koszalinie, Tarnowie, Warszawie, Rawie Mazowieckiej i Legnicy zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tych oddziałów Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Oddział Siódemki w Pile zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Pile

DPD Polska - Oddział Piła
ul. Przemysłowa 36
64-920 Piła

Oddział Siódemki w Koszalinie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Koszalinie

DPD Polska - Oddział Koszalin
ul. Słowiańska 2
75-846 Koszalin

Oddział Siódemki w Tarnowie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Tarnowie

DPD Polska - Oddział Tarnów
ul. Tarnowska 7
33-140 Tarnów Lisia Góra

Oddział Siódemki w Legnicy zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Legnicy

DPD Polska - Oddział Legnica
ul. Poznańska 44
59-220 Legnica

Oddział Siódemki w Warszawie zostanie zintegrowany z siecią oddziałów DPD przy czym klienci oddziału będą obsługiwani przez następujące oddziały.

DPD Polska - Oddział WA1
ul. Mineralna 15
02-274 Warszawa

DPD Polska - Oddział WA2
ul. Daniszewska 14
03-230 Warszawa

DPD Polska - Oddział WA3
ul. Groblowa 4
05-804 Pruszków

DPD Polska - Oddział WA4
ul. Matuszewska 14
03-876 Warszawa

Oddział Siódemki w Rawie Mazowieckiej zostanie zintegrowany z siecią oddziałów DPD . Tym samym informujemy o powstaniu oddziału DPD w Rawie Mazowieckiej.

DPD Polska - Oddział Rawa Mazowiecka
ul. Mszczonowska 36
96-200 Rawa Mazowiecka

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Białystok, Konin, Gdańsk, Lublin, Wałbrzych, Słupsk, Kraków) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 5 czerwca 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Białymstoku, Koninie, Gdańsku, Lublinie, Wałbrzychu, Słupsku i Krakowie zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tych oddziałów Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Oddział Siódemki w Gdańsku zostanie zintegrowany z siecią oddziałów DPD, przy czym klienci oddziału będą obsługiwani przez następujące oddziały.

DPD Polska - Oddział Gdańsk 1
ul. Starowiejska 33
80-180 Kowale

DPD Polska - Oddział Gdańsk 2
ul. Nowatorów 8
80-298 Gdańsk

Oddział Siódemki w Krakowie zostanie zintegrowany z siecią oddziałów DPD, przy czym klienci oddziału będą obsługiwani przez następujące oddziały.

DPD Polska - Oddział Kraków 1
ul. Płk. Dąbka 22A
30-732 Kraków

DPD Polska - Oddział Kraków 2
ul. Szlachecka 92
32-080 Kraków Brzezie

Oddział Siódemki w Białymstoku zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Białymstoku

DPD Polska - Oddział Białystok
ul. Przędzalniana 29
15-688 Białystok

Oddział Siódemki w Koninie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Koninie

DPD Polska - Oddział Konin
ul. Wojska Polskiego 37
62-510 Konin

Oddział Siódemki w Lublinie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Lublinie

DPD Polska - Oddział Lublin
ul. Zawieprzycka 8L
20-228 Lublin

Oddział Siódemki w Słupsku zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Słupsku

DPD Polska - Oddział Słupsk
ul. Głobino 74
76-200 Słupsk

Oddział Siódemki w Wałbrzychu zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Wałbrzychu

DPD Polska - Oddział Wałbrzych
ul. Uczniowska 34
58-306 Wałbrzych

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Częstochowa, Opole, Nowy Sącz, Ełk, Siedlce i Bydgoszcz) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 29 maja 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Częstochowie, Opolu, Nowym Sączu, Ełku, Siedlcach i Bydgoszczy zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tych oddziałów Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Oddział Siódemki w Częstochowie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Częstochowie

DPD Polska - Oddział Częstochowa
ul. Hantkego 8
42-202 Częstochowa

Oddział Siódemki w Opolu zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Opolu

DPD Polska - Oddział Opole
ul. Wspólna 3A
45-837 Opole

Oddział Siódemki w Nowym Sączu zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Nowym Sączu

DPD Polska - Nowy Sącz
ul. Wiśniowieckiego 119
33-300 Nowy Sącz

Oddział Siódemki w Ełku zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Ełku

DPD Polska - Oddział Ełk
ul. Żelazna 5
19-300 Ełk

Oddział Siódemki w Siedlcach zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Siedlcach

DPD Polska - Oddział Siedlce
ul. Brzeska 128
08-110 Siedlce

Oddział Siódemki w Bydgoszczy zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Bydgoszczy

DPD Polska - Oddział Bydgoszcz
ul. Ołowiana 18
85-461 Bydgoszcz

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Szczecin, Piotrków Trybunalski, Gorzów Wielkopolski, Ciechanów, Płock i Ostrołęka) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 22 maja 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Szczecinie, Piotrkowie Trybunalskim, Gorzowie Wielkopolskim, Ciechanowie, Płocku i Ostrołęce zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tych oddziałów Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Oddział Siódemki w Szczecinie zostanie zintegrowany z siecią DPD Polska, przy czym klienci oddziału będą obsługiwani przez następujące oddziały:

DPD Polska - Oddział Szczecin 1
Stobno 74
72-002 Dołuje

DPD Polska - Oddział Szczecin 2
ul. Struga 62-64
70-784 Szczecin

Oddział Siódemki w Piotrkowie Trybunalskim zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Piotrkowie Trybunalskim

DPD Polska - Oddział Piotrków Trybunalski
ul. Sulejowska 45
97-300 Piotrków Trybunalski

Oddział Siódemki w Gorzowie Wielkopolskim zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Gorzowie Wielkopolskim

DPD Polska - Oddział Gorzów Wielkopolski
ul. Walczaka 106
66-400 Gorzów Wielkopolski

Oddział Siódemki w Ciechanowie zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Ciechanowie

DPD Polska - Oddział Ciechanów
ul. Smiecińska 13
06-400 Ciechanów

Oddział Siódemki w Płocku zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Płocku

DPD Polska - Oddział Płock
Mirosław 39B
09-472 Słupno

Oddział Siódemki w Ostrołęce (Rzekuniu) zostanie zintegrowany z oddziałem DPD w Ostrołęce

DPD Polska - Oddział Ostrołęka
ul. Zawadzkiego 6A
07-410 Ostrołęka

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Katowice oraz Poznań) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 15 maja 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Katowicach i w Poznaniu zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tego oddziału Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Klienci dotychczasowego oddziału Katowice będą obsługiwani przez jeden z dwóch oddziałów DPD Polska:

DPD Polska - Oddział Katowice 1
ul. Bojkowska 65
44-141 Gliwice

DPD Polska - Oddział Katowice 2
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

Nowy adres oddziału Poznań to:

DPD Polska - Oddział Poznań
ul. Ks. Wawrzyniaka 2
62-052 Komorniki

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. (Bielsko-Biała oraz Radom) do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 8 maja 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Bielsku Białej i w Radomiu zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tego oddziału Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Klienci dotychczasowego oddziału Bielsko-Biała będą obsługiwani przez jeden z dwóch oddziałów DPD Polska:

DPD Polska - Oddział Bielsko Biała 1
ul. Hodowców 37
43-300 Bielsko-Biała

DPD Polska - Oddział Bielsko Biała 2
ul. Legionów 260
43-502 Czechowice Dziedzice

Nowy adres oddziału Radom to:

DPD Polska - Oddział Radom
ul. Samorządowa 8
26-600 Radom

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.

Połączenie Siódemka S.A. i DPD Polska Sp. z o.o.

30 kwietnia 2015 r. Siódemka S.A połączyła się ze spółką DPD Polska Sp. z o.o. Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie całego majątku spółki Siódemka S.A., będącej spółką przejmowaną, na spółkę DPD Polska sp. z o.o., występującą jako spółka przejmująca. Z chwilą wpisu połączenia do rejestru przedsiębiorców KRS DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej.

Uprzejmie informujemy, że 30 kwietnia 2015 r. spółka pod firmą Siódemka spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 14, 03-876 Warszawa, połączyła się ze spółką pod firmą DPD Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mineralnej 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028368, posiadającą numer NIP: 5260204110 oraz REGON: 012026421.

Połączenie zostało przeprowadzone stosownie do art. 492 § 1 ust. 1 Kodeksu spółek handlowych, tj. poprzez przeniesienie całego majątku spółki Siódemka S.A., będącej spółką przejmowaną, na spółkę DPD Polska sp. z o.o., występującą jako spółka przejmująca. Jest to element strategii i planów dalszego, dynamicznego rozwoju obu łączących się podmiotów. Zgodnie z przepisami Kodeksu spółek handlowych, z chwilą wpisu połączenia do rejestru, spółka przejmująca, tj. DPD Polska sp. z o.o., wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej, tj. Siódemka S.A. DPD Polska sp. z o.o. jest więc obecnie we wszelkim zakresie następcą prawnym i kontynuatorem działalności, praw i zobowiązań spółki Siódemka S.A.

Wszelkie umowy zawarte przez Siódemka S.A. pozostają w mocy, a ich stroną staje się DPD Polska sp. z o.o. Połączenie nie ma wpływu na ich ważność, zakres lub sposób wykonywania. Wszystkie kwoty należne Siódemka S.A. powinny być regulowane na dotychczasowy rachunek bankowy, natomiast zobowiązania Siódemka S.A. będą wykonywane przez DPD Polska sp. z o.o. W związku z tym uprzejmie prosimy o posługiwanie się od dnia 1 maja 2015 r. wyłącznie firmą (nazwą) spółki przejmującej, to jest DPD Polska sp. z o.o. oraz jej wskazanymi na wstępie numerami NIP, REGON oraz KRS, w szczególności w wystawianych fakturach oraz w przesyłanych materiałach i korespondencji. Informujemy również, że jakkolwiek znakiem towarowym używanym od 1 maja 2015 jest znak towarowy DPD, z uwagi na trwające procesy operacyjne związane z połączeniem znak towarowy Siódemka będzie jeszcze przez jakiś czas funkcjonował w obrocie gospodarczym.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z połączeniem spółek, w szczególności dotyczących umów zawartych z Siódemka S.A. i ich wykonywania, wystawiania dokumentów i dokonywania rozliczeń, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszelkie pytania można zgłaszać na adres poczty elektronicznej informacje@dpd.com.pl lub dzwoniąc na infolinię 0 801 400 373 (opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora).

Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim dotychczasowym Klientom Siódemki i zapewnić, że zrobimy wszystko, aby zapewnić jakość usług w ramach DPD Polska na jak najwyższym poziomie.

Przyłączenie oddziałów Siódemka S.A. do sieci DPD Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 30 kwietnia 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Elblągu, Kielcach, Kaliszu, Olsztynie i Toruniu zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska. Oznacza to, że nadawcy i odbiorcy korzystający z usług tego oddziału Siódemki mogą być obsługiwani przez kurierów DPD (wyposażonych w stroje firmowe i identyfikatory DPD).

Klienci dotychczasowego oddziału Elbląg będą obsługiwani przez jeden z dwóch oddziałów DPD Polska:

DPD Polska - Oddział Elbląg
ul. Lotnicza 4e
82-300 Elbląg
Tel.: 55 236 12 44

DPD Polska - Oddział KWI/Grudziądz
ul. Malczewskiego 14
86-300 Grudziądz
Tel.: 56 461 37 26

Nowy adres oddziału Kielce to:

DPD Polska - Oddział Kielce
ul. Rolna 8
25-419 Kielce
Tel.: 41 342 88 07

Nowy adres oddziału Kalisz to:

DPD Polska - Oddział Kalisz
ul. Wrocawska 152-186
62-800 Kalisz
Tel.: 62 764 99 38

Nowy adres oddziału Olsztyn to:

DPD Polska - Oddział Olsztyn
ul. Leonharda 7
10-454 Olsztyn
Tel.: 89 533 93 88

Oddział Toruń zostanie zintegrowany z siecią DPD, a jego Klienci będą obsługiwani przez jeden z dwóch oddziałów DPD Polska:

DPD Polska - Oddział Toruń 1
ul. Polna 125
87-100 Toruń
Tel.: 56 623 07 52

DPD Polska - Oddział Toruń 2
ul. Płaska 36
87-100 Toruń

Pozostałe elementy obsługi, w tym numery infolinii, nie ulegają zmianie.