Your delivery experts.

landing_page.html.twig

- 3zoneslayout3.html.twig

Kariera w DPD

Kluczem do sukcesu DPD Polska są nasi Pracownicy. Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych osób, które przyczyniają się do utrzymania doskonałego poziomu naszych usług, zgodnego z oczekiwaniami naszych Klientów. Będąc firmą kurierską o ogólnoświatowym zasięgu, oferujemy naszym Pracownikom dobry start, szeroki wachlarz interesujących zadań i możliwość rozwoju zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że powodzenie każdej firmy zależy w dużym stopniu od motywacji, zaangażowania w pracę i umiejętności wszystkich Pracowników. Oznacza to, że szczególną uwagę zwracamy na dobre relacje między ludźmi i przyjazną atmosferę w pracy. Dążymy do zapewnienia naszym Pracownikom stabilizacji, satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz poczucia przynależności do określonej struktury organizacyjnej.

Dla wszystkich osób, którym nie udało się znaleźć ofert pracy odpowiadających ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy formularz aplikacyjny. Za jego pomocą możecie Państwo przesłać nam swoje CV, ze wskazaniem obszarów pracy, w których chcielibyście Państwo pracować. Zachęcamy do przesyłania nam swoich aplikacji.

Jeżeli chcesz zostać kurierem DPD - kliknij tutaj, dowiedz się jakie są zalety pracy z nami i wypełnij specjalny formularz!