Your delivery experts.

landing_page.html.twig

- 3zoneslayout3.html.twig

DPD Polska z tytułem Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017

DPD Polska zdobyła prestiżowy tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017 oraz główną nagrodę w tym konkursie – Złotą Statuetkę za wybitne osiągnięcia we wszystkich obszarach związanych z zarządzaniem ludźmi. Jest to kolejne wyróżnienie tego typu dla DPD Polska.

Uroczysta Gala, podczas której wręczono nagrody, odbyła się 6 lutego br. W imieniu DPD Polska wyróżnienie odebrała Dyrektor Personalna, Członek Zarządu Marta Westrych-Andrzejczyk.

Cieszy nas, że nasze codzienne wysiłki nastawione na budowanie przyjaznego miejsca pracy, w którym wszyscy możemy się rozwijać zawodowo, zostały docenione przez zewnętrznych ekspertów. Ponowne przyznanie tej nagrody– pierwszy tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi otrzymaliśmy w roku 2015 – świadczy to tym, że konsekwentnie utrzymujemy najwyższe standardy zarządzania i realizujemy naszą wizję, by być pracodawcą z wyboru. – mówi Marta Westrych – Andrzejczyk, Dyrektor Personalna DPD Polska.

Co roku do rywalizacji w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przystępuje bardzo wiele firm z różnych branż. Audyt procesów i polityki personalnej prowadzonych w zgłoszonych organizacjach pozwala zidentyfikować skuteczne rozwiązania, ale przede wszystkim umożliwia dzielenie się dobrymi praktykami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie najwyższych standardów HR w firmach działających w Polsce. Konkurs stanowi więc jednocześnie forum wymiany doświadczeń i pomysłów na to, jak kształtować rolę HR jako strategicznego partnera w organizacji.

Nagroda przyznana przez Kapitułę Konkursu potwierdza, że DPD Polska wyznacza najwyższe standardy i jest liderem nie tylko w obszarze świadczenia usług kurierskich, ale też zarządzania ludźmi. Złota Statuetka to nie jedyna nagroda dla DPD Polska z zakresu HR. Firma ponownie otrzymała także certyfikat „HR Najwyższej Jakości”, przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.